Loteriimajutus 2* Hania ★★

hania, kreeta, kreeka
Loteriimajutus 2* Hania
  • ★★ Hotell
  • Hania, Kreeta, Kreeka

Loterii- ehk määratlemata majutuse puhul selgub hotelli nimi ja täpne asukoht alles sihtkohas või vahetult enne väljalendu. Üldjuhul on tegemist lihtsa kahetärni hotelli või apartemendiga, kus teenuste hulk on piiratud. Kui loteriimajutuse ostab üks suurem seltskond, siis ei pruugi nad majutuda samas hotellis ega samas piirkonnas. Loteriimajutuse hotell võib asuda keskusest eemal ning hotell ei pruugi jääda esindaja teeninduspiirkonda. Sellisel juhul on Aurinko reisiesindaja kättesaadav telefoni teel.

Toatüübid

1) Kahene tuba - söökideta

Lisatasu eest

1) Ühene tuba

Lapsesoodustus

Lapsesoodustusi ei ole

Hotelliinfo

Aadress

Hania

Kohalik kategooria★★ Internetei Konditsioneerei

Niinimetatud Kreeka usku inimestel ei saa Kreekas puhkamisest ilmselt kunagi küllalt. On asju, mida sooviksid kogeda üha uuesti ja uuesti - näiteks nautida värske oliivõli maitset oma Kreeka salatis või kuulata imeilusa kreeka keele laulvat ja poeetlist kõla.
5000 a vanuse kultuuriajalooga Euroopa tsivilisatsiooni hällis juba vaatamisväärsustest puudu ei tule.
Loomulikult on 16 000 km pikkuse rannajoonega Kreekal olemas kõik puhkajale esmavajalik - kristallselge merevesi, täisteenuseid pakkuvad rannad ning mugavad hotellid. Suurematel Kreeka saartel on mitmeid erinevaid kuurorte, mis võimaldab korduvkülastajal ühte ja sama saart üha uuest küljest avastada. Kui oled ühe saare enda jaoks risti-põiki läbi uurinud, võta ette järgmine!

Sel hooajal viime teid värvikale Rhodosele ja romantilisele Korfule, Santorinile ning Kreeta saarel asuvasse Hania kuurorti.

Broneerige reis kohe - kaunid rannad ja türkiissinine meri juba ootavad teid!