Tamaimo Tropical ★★★

los gigantes, tenerife, kanaari saared
Tamaimo Tropical 2
Tamaimo Tropical 3
Tamaimo Tropical 4
Tamaimo Tropical 5
Tamaimo Tropical 6
Tamaimo Tropical 7
Tamaimo Tropical 8
Tamaimo Tropical 9
Tamaimo Tropical 10
Tamaimo Tropical 11
Tamaimo Tropical 12
Tamaimo Tropical 13
Tamaimo Tropical 14
Tamaimo Tropical 15
Tamaimo Tropical 16
Tamaimo Tropical 17
Tamaimo Tropical 18
Tamaimo Tropical 19
Tamaimo Tropical
 • 350 m
 • 2 km
 • ★★★ Apartementhotell
 • Los Gigantes, Tenerife, Kanaari saared

Hea asukohaga apartementhotell Los Gigantese keskuse lähedal. Hotelli läheduses on mitmeid häid restorane ning supermarket. Avaral õuealal on palju rohelust, 3 bassein, 2 lastebasseini, lamamistoolid ja päikesevarjud. Hotellis 2 restorani, 2 baari, diskobaar ja basseinibaar. Mängida saab lauatennist, petanki ja minigolfi, hotellis 2 tenniseväljakut.  Päeval ja õhtul meelelahutusüritused täiskasvanutele ja lastele. Üldruumides wifi lisatasu eest.
Hotell ei sobi liikumisraskustega inimestele, kuna asub mäenõlval ning territooriumil on palju treppe.
2018 sügisest alustati järk-järgulise tubade ja hotelli renoveerimisega. Korraga remonditakse u 40 tuba ja ehitusmüra võib osades tubades puhkajaid häirida. Töid teostatakse E-L kl 8: 00 - 18: 00. 
01.10.18 alanud remonditöödega seoses on remondis veel üks väiksem bassein. Põhibassein ja lastebassein on külastajate käsutuses.  Töid teostatakse esmaspäevast laupäevani (8: 00-18: 00). 10.12-01.03.19 (11.02.19 seisuga) remonditakse pearestorani. Hommiku-, lõuna ja õhtusööke pakutakse sel perioodil restoranis Morocollo. 8.01.19 alustatakse hotelli teise osa tubade renoveerimistöid, mis peaks lõppema orienteeruvalt veebruari keskel.

 • Wifi
 • Bassein
 • Restoran
 • Atlandi ookeanis asuvasse Kanaari saarestikku kuulub 7 suuremat ja 6 väiksemat saart. Aafrika mandrist jäävad lähimad neist kõigest 100 km kaugusele, Mandri-Hispaaniast asuvad nad rohkem kui 1100 km kaugusel. Kanaari saari külastab aastas üle 8 miljoni turisti, kes leiavad siit igavese suve, taskukohased hinnad ning heatasemelised hotellid. Kanaari saarte ühisteks joonteks on kaunid rannad ning neid ümbritsev sügavsinine Atlandi ookean, kuid iga saar on samas omanäoline ning põhjalikku avastamist väärt. Fuerteventural on kauneimad liivadüünid, Gran Canarial vaheldusrikas loodus, vulkaanisaar Lanzarotel põnevad maastikud ja omanäoline arhitektuur ning Tenerifel võimas El Teide, mille tipus olev lumemüts ei sula ka suvekuudel.

  Aurinko reisid viivad teid sel talvel Tenerifele, Fuerteventurale ja Lanzarotele.

  Tenerife on ideaalne talvepuhkuse paik, pakkudes meelepärast tegevust igas eas inimestele. Siin leidub igale maitsele sportimisvõimalusi ja teemaparke, ööklubisid ja baare, kauneid randu ja lummavat loodust.  Lastele pakuvad lõbu arvukad lõbustus- ja teemapargid, millest tuntuim on Loro looduspark, kus on imetlemiseks suures valikus eksootilisi taimi ja loomi. Tenerife loodus on äärmiselt mitmekesine, jõuline oma kontrastides ning jätab kustumatu elamuse. Saare lõunaosas on kaunid liivarannad ja lauge maastik. Keskosa kroonib Hispaania kõrgeim mäetipp Teide, mille jalamil laiub kunagise vulkaanipurske tagajärjel müstiline kuumaastik.