Vigilia Park ★★★

los gigantes, tenerife, kanaari saared
Vigilia Park 2
Vigilia Park 3
Vigilia Park 4
Vigilia Park 5
Vigilia Park 6
Vigilia Park 7
Vigilia Park 8
Vigilia Park 9
Vigilia Park 10
Vigilia Park 11
Vigilia Park 12
Vigilia Park 13
Vigilia Park 14
Vigilia Park 15
Vigilia Park 16
Vigilia Park 17
Vigilia Park 18
Vigilia Park 19
Vigilia Park 20
Vigilia Park 21
Vigilia Park
 • keskuses
 • 1,5 km
 • ★★★+ Apartementhotell
 • Los Gigantes, Tenerife, Kanaari saared

Hubane ja äsja renoveeritud apartementhotell asub Puerto Santiago keskuses, kohalike elurajoonis. Hotell koosneb peahoonest ja kahest hoonetiivast, mis on eraldatud kaubatänavaga. Puerto Santiago küla erinevad teenused on kõik väga lähedal.
Mägede- ja merevaatega katuseterrassil on bassein ja lastebassein, teine bassein ja päikeseterrass on siseõuel. Hotellis on baar, restoran, saun, jõusaal. 2011. a osaliselt renoveeritud hubased apartemendid paiknevad alates teisest korrusest. Mõned apartemendid on kahekorruselised. Lähedal asuvate baaride muusika ja liiklusmüra võivad kostuda tänavapoolsetesse apartementidesse. Hotelli ümbruses on kõrguseerinevusi. Transfeerbuss ei saa sõita päris hotelli ette ja oma kohvrid tuleb ise hotelli viia.

 • Wifi
 • Bassein
 • Restoran
 • Atlandi ookeanis asuvasse Kanaari saarestikku kuulub 7 suuremat ja 6 väiksemat saart. Aafrika mandrist jäävad lähimad neist kõigest 100 km kaugusele, Mandri-Hispaaniast asuvad nad rohkem kui 1100 km kaugusel. Kanaari saari külastab aastas üle 8 miljoni turisti, kes leiavad siit igavese suve, taskukohased hinnad ning heatasemelised hotellid. Kanaari saarte ühisteks joonteks on kaunid rannad ning neid ümbritsev sügavsinine Atlandi ookean, kuid iga saar on samas omanäoline ning põhjalikku avastamist väärt. Fuerteventural on kauneimad liivadüünid, Gran Canarial vaheldusrikas loodus, vulkaanisaar Lanzarotel põnevad maastikud ja omanäoline arhitektuur ning Tenerifel võimas El Teide, mille tipus olev lumemüts ei sula ka suvekuudel.

  Aurinko reisid viivad teid sel talvel Tenerifele, Fuerteventurale ja Lanzarotele.

  Tenerife on ideaalne talvepuhkuse paik, pakkudes meelepärast tegevust igas eas inimestele. Siin leidub igale maitsele sportimisvõimalusi ja teemaparke, ööklubisid ja baare, kauneid randu ja lummavat loodust.  Lastele pakuvad lõbu arvukad lõbustus- ja teemapargid, millest tuntuim on Loro looduspark, kus on imetlemiseks suures valikus eksootilisi taimi ja loomi. Tenerife loodus on äärmiselt mitmekesine, jõuline oma kontrastides ning jätab kustumatu elamuse. Saare lõunaosas on kaunid liivarannad ja lauge maastik. Keskosa kroonib Hispaania kõrgeim mäetipp Teide, mille jalamil laiub kunagise vulkaanipurske tagajärjel müstiline kuumaastik.