Sofitel Royal Bay ★★★★★

agadir, maroko
Sofitel Royal Bay 2
Sofitel Royal Bay 3
Sofitel Royal Bay 4
Sofitel Royal Bay 5
Sofitel Royal Bay 6
Sofitel Royal Bay 7
Sofitel Royal Bay 8
Sofitel Royal Bay 9
Sofitel Royal Bay 10
Sofitel Royal Bay 11
Sofitel Royal Bay 12
Sofitel Royal Bay 13
Sofitel Royal Bay 14
Sofitel Royal Bay 15
Sofitel Royal Bay
  • 3 km
  • rannas
  • ★★★★★ Hotell
  • Agadir, Maroko

Luksuslik kompleks asub rahuilkus piirkonnas, hotellirajooni alguses, rannapromenaadi ääres. Tasuta lamamistoolide ja varjudega hotellirand asub üle rannapromenaadi. 5 km raadiuses on 3 golfiväljakut.

2-korruseline Maroko stiilis rannahotell valmis 2001.a, kuid seda on pidevalt uuendatud. U-kujulise põhiplaaniga valgusküllane hotellikompleks avaneb ookeani poole. Hotellis on avarad ja stiilsed üldruumid, liftid, restoranid (Rootsi lauaga pearestoran ja a la carte restoranid), erinevad puhkesalongid, ööklubi, konverentsiruumid, tasuta wifi kogu hotellis, valuutavahetus, sularahaautomaat, poed, tasuta ja tasuline parkla.

Suurel päikeseterrassil on 1 soojendusega (töötab talveperioodil) ja 1 soojenduseta välibassein. Lamamistoolid on suured ja pehmed, lisaks saab pikutada ka võrkkiikedes. Lastele on basseinis madalam osa, mänguväljak, suur klubi ja tasuline lapsehoidmisteenus. Hotellis on spaa- ja heaolukeskus, tasuta jõusaal, saunad, tenniseväljakud (tasuta kasutus päevasel ajal, varustuse renti ei ole), lauatennis.

  • Wifi
  • Bassein
  • Golf
  • Ajaloolised medinad, värvikirevad turud, lõhnade ja maitsete pillerkaar!
    Maroko on olnud aastaid populaarne kultuuri, looduse- kui ka rannapuhkuse sihtkohana. Avastamisrõõmu pakuvad berberi ja araabia kultuur, islamiarhitektuur, araabia vanalinnad ja turgude melu. Marokos ootab teid vürtside ja maitsete pillerkaar. Proovige kindlasti kohalikke maitsetest tulvil pajaroogi, kuldseid magusaid apelsine ning suussulavaid maiustusi. Turgude lõputuna näivad värvilised vürtsiletid koos sealt lenduvate lõhnadega ergutavad meeli ja kutsuvad koju kaasa tooma killukest Marokot.