Riu Tikida Palace ★★★★★

agadir, maroko
Riu Tikida Palace 2
Riu Tikida Palace 3
Riu Tikida Palace 4
Riu Tikida Palace 5
Riu Tikida Palace 6
Riu Tikida Palace 7
Riu Tikida Palace
 • 1 km
 • Rannas
 • ★★★★★ Hotell
 • Agadir, Maroko

Hea asukohaga hotelli lahutab tasuta lamamistoolide ja varjudega privaatrannast vaid promenaad. Lähimad restoranid ja baarid jäävad u 100 m kaugusele ning Agadiri keskusesse on jalutada u 10 minutit. Hotell sobib luksust ja kvaliteeti hindavale puhkajale. 

Stiilsel palmipuudest ümbritsetud basseinialal on suur bassein (620 m2), mille ühes otsas on jacuzzi. Eraldi bassein on ka lastele (12 m2). Mõlemad basseinid on talvekuudel soojendatud. On olemas ka basseinirätikud. Tervisekeskuses on talvekuudel soojendusega sisebassein (320 m2), Soome saun, aurusaun, tasuta jõusaal, tasulised ilu- ja terviseprotseduurid. Basseinis toimuvad aeroobikatunnid. Saab mängida piljardit ja lauajalgpalli. Tikida Palace külalised saavad tasuta kasutada 1,2 km kaugusel paikneva sõsarhotelli Tikida Dunase kahte tenniseväljakut. Tasuta hotellibuss viib soovi korral 18-rajalisele Golf du Soleil golfiväljakule, kus Tikida külalised saavad mängida erihinnaga. Õhtuti toimuvad erinevad meelalahutusüritused. Lastele on mänguväljak ja miniklubi. 

4-korruselises luksulikus hotellihoones on 8 lifti, butiik, suveniirikauplus, kiosk. Üldruumides on tasuta wifi. Hotellis on ühtekokku 3 baari ja 4 restorani. Meestelt nõutakse õhtusöögil pikki pükse. Rootsi lauaga pearestoranis pakutakse nii kohalikke kui ka rahvusvahelisi roogi.  Kolme à la carte restorani - nooblisse Krystal Fusion restorani, basseinivaatega Itaalia restorani ning Maroko restorani minekuks tuleb eelnevalt laud reserveerida ning end soliidselt riidesse panna. 

Kohati esineb kulumismärke.

 • Wifi
 • Bassein
 • Jõusaal
 • Restoran
 • Ajaloolised medinad, värvikirevad turud, lõhnade ja maitsete pillerkaar!
  Maroko on olnud aastaid populaarne kultuuri, looduse- kui ka rannapuhkuse sihtkohana. Avastamisrõõmu pakuvad berberi ja araabia kultuur, islamiarhitektuur, araabia vanalinnad ja turgude melu. Marokos ootab teid vürtside ja maitsete pillerkaar. Proovige kindlasti kohalikke maitsetest tulvil pajaroogi, kuldseid magusaid apelsine ning suussulavaid maiustusi. Turgude lõputuna näivad värvilised vürtsiletid koos sealt lenduvate lõhnadega ergutavad meeli ja kutsuvad koju kaasa tooma killukest Marokot.