Riu Tikida Beach ★★★★

agadir, maroko
Riu Tikida Beach 2
Riu Tikida Beach 3
Riu Tikida Beach 4
Riu Tikida Beach 5
Riu Tikida Beach 6
Riu Tikida Beach 7
Riu Tikida Beach 8
Riu Tikida Beach 9
Riu Tikida Beach 10
Riu Tikida Beach 11
Riu Tikida Beach
 • 1,5 km
 • Rannas
 • ★★★★+ Hotell
 • Agadir, Maroko

Hea asukohaga hotelli lahutab tasuta lamamistoolide ja varjudega privaatrannast vaid promenaad ning Agadiri keskusesse on jalutada u 15 minutit. Hotell on mõeldud ainult täiskasvanutele - puhkajatele alates 18.eluaastast ning sobib suurepäraselt aktiivse puhkuse sõpradele, sest erinevaid sportimisvõimalusi on palju.

Riu Tikida Beachi kaunis aias on üks Agadiri parimaid basseinialasid. Hiigelsuur peabassein on ümbritsetud palmipuude rohelusest ja basseinibaarist. Nii peabassein kui väiksem bassein on talvel soojendusega. Olemas on basseinirätikud. Basseinis toimuvad veepallivõistlused ja aeroobikatunnid, kuival maal joogatunnid.  Hotelli tasuta tenniseväljakul saab soovi korral ka tasuta tennisetunde võtta ja varustust rentida. Saab mängida korv- ja võrkpalli, rannavollet, dartsi, lauatennist. Tasuta hotellibuss viib soovi korral 18-rajalisele Golf du Soleil golfiväljakule, kus Tikida külalised saavad mängida erihinnaga. Tasulises talassokeskuses on merevee ja soojendusega sisebassein, aurusaun, pisike tasuta jõusaal, jacuzzi, pakutakse valikut lisatasulisi ilu- ja terviseprotseduure, näiteks erineviad vetika- ja mudamähiseid kogu kehale.

4-korruseline hotellihoone on viimati renoveeritud aastatel 2015-16. Hotellis on 24 h avatud retseptsioon, rahavahetus, 4 lifti, butiik. Kogu hotellis tasuta wifi. Mitu baari ja 3 restorani - Rootsi lauaga pearestoran ning 2 à la carte restorani. Maroko köögiga restoranis on õhtuti ka elav muusika ning nabatants, gurmeerestoranis pakutakse erinevaid mereande. Meestelt nõutakse õhtusöögil pikki pükse. Kogu hotelli meelelahutusprogramm on fokusseeritud täiskasvanutele. Toimuvad erinevad teemaõhtud, maagilised showd, klaveriõhtud. Hotellis on Papagayo ööklubi, sissepääs lisatasu eest. 

 • Wifi
 • Bassein
 • Jõusaal
 • Restoran
 • Tennis
 • Ajaloolised medinad, värvikirevad turud, lõhnade ja maitsete pillerkaar!
  Maroko on olnud aastaid populaarne kultuuri, looduse- kui ka rannapuhkuse sihtkohana. Avastamisrõõmu pakuvad berberi ja araabia kultuur, islamiarhitektuur, araabia vanalinnad ja turgude melu. Marokos ootab teid vürtside ja maitsete pillerkaar. Proovige kindlasti kohalikke maitsetest tulvil pajaroogi, kuldseid magusaid apelsine ning suussulavaid maiustusi. Turgude lõputuna näivad värvilised vürtsiletid koos sealt lenduvate lõhnadega ergutavad meeli ja kutsuvad koju kaasa tooma killukest Marokot.