Paradis Plage Surf & Yoga Resort ★★★★★

agadir, maroko
Paradis Plage Surf & Yoga Resort 2
Paradis Plage Surf & Yoga Resort 3
Paradis Plage Surf & Yoga Resort 4
Paradis Plage Surf & Yoga Resort 5
Paradis Plage Surf & Yoga Resort 6
Paradis Plage Surf & Yoga Resort 7
Paradis Plage Surf & Yoga Resort 8
Paradis Plage Surf & Yoga Resort 9
Paradis Plage Surf & Yoga Resort 10
Paradis Plage Surf & Yoga Resort 11
Paradis Plage Surf & Yoga Resort 12
Paradis Plage Surf & Yoga Resort 13
Paradis Plage Surf & Yoga Resort 14
Paradis Plage Surf & Yoga Resort 15
Paradis Plage Surf & Yoga Resort
  • Agadir 30 km
  • rannas
  • ★★★★★ Hotell
  • Agadir, Maroko

Uus hotell rahulikus hotellipiirkonnas, kauni pika liivaranna ääres, u 30 km Agadirist põhja pool. Tagazoughti surfiküla jääb u 5 km kaugusele. Hotelli ümbruses ei ole teenuseid. Hotell sobib eelkõige surfi- ja joogasõpradele ning neile, kes peavad lugu vaikusest ja rahust.

Mõnusa atmosfääriga trendikas hotellis on á la carte restoranid, kus kasutatakse hulgaliselt mahetoorianeid ning on ka taimetoidumenüü. Õhtuti meelelahutusprogramm, muuhulgas kino ja elav muusika. Hotellis on tasuta wifi ning internetipunkt, rahavahetus, parkimisala, konverentsiruumid, tasuline pesulateenus.

Hotelli meeldival troopilise taimestikuga basseinialal on 3 täiskasvanute basseini ning lastebassein (u 40 cm). Üks peabasseinidest on soojendusega (u 25 kraadi), on olemas basseini- ja rannarätikud. Tervisekeskuses hea varustusega jõusaal, saun ja massaaž lisatasu eest.

Hotellis on tasemel surfikeskus, kus saab nii varustust rentida kui surfitunde võtta. Surfi- ja joogapakette leidub nii algajaile kui edasijõudnutele, tasuta joogatundide tarvis on hotellis ookeanivaatega paviljonid. Lastele on mängutuba- ja väljak ning miniklubi, seega vanemad saaved rahulikult jooga või surfiga tegeleda.

NB! Ekskursioonidel osalemiseks lisandub transfeeri hind 11 €/in üks suund, edasi-tagasi 22 €/in.

  • Wifi
  • Bassein
  • Ajaloolised medinad, värvikirevad turud, lõhnade ja maitsete pillerkaar!
    Maroko on olnud aastaid populaarne kultuuri, looduse- kui ka rannapuhkuse sihtkohana. Avastamisrõõmu pakuvad berberi ja araabia kultuur, islamiarhitektuur, araabia vanalinnad ja turgude melu. Marokos ootab teid vürtside ja maitsete pillerkaar. Proovige kindlasti kohalikke maitsetest tulvil pajaroogi, kuldseid magusaid apelsine ning suussulavaid maiustusi. Turgude lõputuna näivad värvilised vürtsiletid koos sealt lenduvate lõhnadega ergutavad meeli ja kutsuvad koju kaasa tooma killukest Marokot.