Hyatt Place Taghazout ★★★★★

agadir, maroko
Hyatt Place Taghazout 2
Hyatt Place Taghazout 3
Hyatt Place Taghazout 4
Hyatt Place Taghazout 5
Hyatt Place Taghazout 6
Hyatt Place Taghazout 7
Hyatt Place Taghazout 8
Hyatt Place Taghazout 9
Hyatt Place Taghazout 10
Hyatt Place Taghazout 11
Hyatt Place Taghazout 12
Hyatt Place Taghazout 13
Hyatt Place Taghazout 14
Hyatt Place Taghazout 15
Hyatt Place Taghazout 16
Hyatt Place Taghazout 17
Hyatt Place Taghazout 18
Hyatt Place Taghazout
 • Agadir 17 km
 • u 2 km
 • ★★★★★ Hotell
 • Agadir, Maroko

Mäeküljel paiknev hotell asub Agadirist 17 km kaugusel, 18-rajalise Tazegzouti golfiväljaku naaburuses. Taghazout Bay 4,5 km pikkune rand jääb u 20-minutilise jalutuskäigu kaugusele.  Randa ja Agadiri keskusesse saab paar korda päevas tasuta hotellibussiga. Viimane buss naaseb Agadirist u 18: 30. Taksosõit Agadirist hotelli maksab u 150-200 dirhamit suund (u 15 €). Kauplusi ja söögikohti ümbruses ei ole. 5-minutilise sõidu kaugusel paiknevas mõnusa atmosfääriga Taghazouti külas on nii söögikohti kui kauplusi ja sularaha-automaat. Piirkond sobib suurepäraselt spordisõpradele, sest lisaks golfile on Taghazout ka Agadiri surfimeka. Hotell sobib ökosõbralikel klientidele, kes hindavad värskest kohalikus toorainest valmistatud toitu. Kõik maitsetaimed tulevad hotelli enda aiast.

Uues, modrnse sisekujundusega hotellis on 24 h avatud retseptsioon, pearestoran Gallery Kitchen, lõuna- ja õhtusöögirestoran Gallery Café. 24/7 Gallery Menu & Market pakub kogu päeva vältel salateid, võileibu ja snäkke ning Coffee to Cocktails baar kohvi, kokteile jm jooke. Hotellis on tasuta wifi ning tasuta internetinurk, tasuta parkimisala, konverentsiruumid kuni 120-le inimesele.

Kaunil ja avaral päikeseterrassil on 2 basseini (üks basseinidest soojendusega), mugavad toolid ning privaatsed nurgakesed vaikseks äraolemiseks. Basseinibaarist avaneb võrratu vaade ookeanile ja Taghazouti külale, parim paik päikeseloojangu nautimiseks! Modernse tehnikaga jõusaal töötab 7 päeva nädalas ning 24 h ööpäevas. Araabia-berberi-andaluusia stiilis spaas on hammam, ookeanivaatega jacuzzi ning ruumid ilu- ja terviseprotseduurideks. Hotellis toimuvad joogatunnid, saab petanki ja lauatennist mängida. Lastele on miniklubi.

NB! Ekskursioonidel osalemiseks lisandub transfeeri hind 11 €/in üks suund, edasi-tagasi 22 €/in.

 • Wifi
 • Bassein
 • Jõusaal
 • Restoran
 • Golf
 • Sportimine koos juhendajaga
 • Ajaloolised medinad, värvikirevad turud, lõhnade ja maitsete pillerkaar!
  Maroko on olnud aastaid populaarne kultuuri, looduse- kui ka rannapuhkuse sihtkohana. Avastamisrõõmu pakuvad berberi ja araabia kultuur, islamiarhitektuur, araabia vanalinnad ja turgude melu. Marokos ootab teid vürtside ja maitsete pillerkaar. Proovige kindlasti kohalikke maitsetest tulvil pajaroogi, kuldseid magusaid apelsine ning suussulavaid maiustusi. Turgude lõputuna näivad värvilised vürtsiletid koos sealt lenduvate lõhnadega ergutavad meeli ja kutsuvad koju kaasa tooma killukest Marokot.