Puerto Caleta ★★

caleta de fuste, fuerteventura, kanaari saared
Puerto Caleta 2
Puerto Caleta 3
Puerto Caleta 4
Puerto Caleta 5
Puerto Caleta 6
Puerto Caleta 7
Puerto Caleta 8
Puerto Caleta
 • 300 m
 • 300 m
 • ★★- Apartementhotell
 • Caleta de Fuste, Fuerteventura, Kanaari saared

Hotell paikneb vaikses ümbruses, Caleta de Fuste keskusest lühikese jalutuskäigu kaugusel. Liinibussipeatus hotellist u 500 m. Rannas lamamistoolid ja varjud u 4 €/päev/tükk.

Hotellis on  a la carte restoran El Capitan ning basseinibaar. Kahekorruselises hotellihoones lifti ei ole. Üldruumides tasuta wifi. Õhtuti kell 21: 00-23: 00 elav muusika, erinevad stiilid flamencost rokini.

Hotelli avaral päikeseterrasil on täiskasvanute bassein ja eraldi soojendusega lastebassein (temperatuur talveperioodil u 21-25 kraadi, sügavus u 50 cm).

 • Wifi
 • Bassein
 • Restoran
 • Atlandi ookeanis asuvasse Kanaari saarestikku kuulub 7 suuremat ja 6 väiksemat saart. Aafrika mandrist jäävad lähimad neist kõigest 100 km kaugusele, Mandri-Hispaaniast asuvad nad rohkem kui 1100 km kaugusel. Kanaari saari külastab aastas üle 8 miljoni turisti, kes leiavad siit igavese suve, taskukohased hinnad ning heatasemelised hotellid. Kanaari saarte ühisteks joonteks on kaunid rannad ning neid ümbritsev sügavsinine Atlandi ookean, kuid iga saar on samas omanäoline ning põhjalikku avastamist väärt. Fuerteventural on kauneimad liivadüünid, Gran Canarial vaheldusrikas loodus, vulkaanisaar Lanzarotel põnevad maastikud ja omanäoline arhitektuur ning Tenerifel võimas El Teide, mille tipus olev lumemüts ei sula ka suvekuudel.

  Aurinko reisid viivad teid sel talvel Tenerifele, Fuerteventurale ja Lanzarotele.

  Tenerife on ideaalne talvepuhkuse paik, pakkudes meelepärast tegevust igas eas inimestele. Siin leidub igale maitsele sportimisvõimalusi ja teemaparke, ööklubisid ja baare, kauneid randu ja lummavat loodust.  Lastele pakuvad lõbu arvukad lõbustus- ja teemapargid, millest tuntuim on Loro looduspark, kus on imetlemiseks suures valikus eksootilisi taimi ja loomi. Tenerife loodus on äärmiselt mitmekesine, jõuline oma kontrastides ning jätab kustumatu elamuse. Saare lõunaosas on kaunid liivarannad ja lauge maastik. Keskosa kroonib Hispaania kõrgeim mäetipp Teide, mille jalamil laiub kunagise vulkaanipurske tagajärjel müstiline kuumaastik.