Pez Azul ★★

puerto de la cruz, tenerife, kanaari saared
Pez Azul 2
Pez Azul 3
Pez Azul 4
Pez Azul 5
Pez Azul 6
Pez Azul
 • 1 km
 • 1 km
 • ★★+ Apartementhotell
 • Puerto de la Cruz, Tenerife, Kanaari saared

NB! Reisid omapäi, hotell asub väljaspool Aurinko reisiesindaja teeninduspiirkonda. Eestikeelsetel ekskursioonidel osaleda ei ole võimalik. Vajadusel saate esindajaga ühendust telefoni teel.

Apartementhotell Pez Azul asub kaunil mäenõlval, u 1 km kaugusel rannast ja keskusest ning vilka liiklusega peatee ääres. Hotellis on soojendusega bassein, lastebassein ja päikesevõtuala, 2 baari, restoran, tasuline pesupesemise võimalus. Toad on tagasihoidlikud. Tasuta wifi. Hotellialal on palju treppe.
Hotelli lähistel on mitmeid restorane, baare ja ka supermarket.

 • Wifi
 • Bassein
 • Restoran
 • Toatüübid

  1) Stuudio - rõdu või terrass, söökideta

  Lihtsa sisustusega stuudios on TV, kivipõrand, kööginurk (külmkapp, elektripliit, kohvimasin, nõud, mikrolaineahi), duśś, vann, föön, wc. Tube koristatakse 6 korda nädalas.
  Stuudiosse mahub kuni 3 täiskasvanut.

   

  Lisatasu eest

  1) Stuudio ühele
  2) Hommikusöök


  Lisatasusid ja soodustusi näete broneerides

  Lapsesoodustus

  2-11-aastastele allahindlus ühe täiskasvanuga 10%, kahe täiskasvanuga 25%. 12-17-aastastele allahindlus 10%

  Hotelliinfo

  AadressAvenida Rector Benito Rodriquez Rios 1, Puerto de la Cruz Ehitatud1973 Kohalik kategooria★★★ Apartemendid135 InternetWifi, tasuta. Intenernetiühendus on kohati katkendlik ja aeglane. Konditsioneerei

  Atlandi ookeanis asuvasse Kanaari saarestikku kuulub 7 suuremat ja 6 väiksemat saart. Aafrika mandrist jäävad lähimad neist kõigest 100 km kaugusele, Mandri-Hispaaniast asuvad nad rohkem kui 1100 km kaugusel. Kanaari saari külastab aastas üle 8 miljoni turisti, kes leiavad siit igavese suve, taskukohased hinnad ning heatasemelised hotellid. Kanaari saarte ühisteks joonteks on kaunid rannad ning neid ümbritsev sügavsinine Atlandi ookean, kuid iga saar on samas omanäoline ning põhjalikku avastamist väärt. Fuerteventural on kauneimad liivadüünid, Gran Canarial vaheldusrikas loodus, vulkaanisaar Lanzarotel põnevad maastikud ja omanäoline arhitektuur ning Tenerifel võimas El Teide, mille tipus olev lumemüts ei sula ka suvekuudel.

  Aurinko reisid viivad teid sel talvel Tenerifele, Fuerteventurale ja Lanzarotele.

  Tenerife on ideaalne talvepuhkuse paik, pakkudes meelepärast tegevust igas eas inimestele. Siin leidub igale maitsele sportimisvõimalusi ja teemaparke, ööklubisid ja baare, kauneid randu ja lummavat loodust.  Lastele pakuvad lõbu arvukad lõbustus- ja teemapargid, millest tuntuim on Loro looduspark, kus on imetlemiseks suures valikus eksootilisi taimi ja loomi. Tenerife loodus on äärmiselt mitmekesine, jõuline oma kontrastides ning jätab kustumatu elamuse. Saare lõunaosas on kaunid liivarannad ja lauge maastik. Keskosa kroonib Hispaania kõrgeim mäetipp Teide, mille jalamil laiub kunagise vulkaanipurske tagajärjel müstiline kuumaastik.