Alameda De Jandia, Individuaalreisijatele ★★★

jandia, fuerteventura, kanaari saared
Alameda de Jandia, individuaalreisijatele 2
Alameda de Jandia, individuaalreisijatele 3
Alameda de Jandia, individuaalreisijatele 4
Alameda de Jandia, individuaalreisijatele 5
Alameda de Jandia, individuaalreisijatele 6
Alameda de Jandia, individuaalreisijatele 7
Alameda de Jandia, individuaalreisijatele 8
Alameda de Jandia, individuaalreisijatele 9
Alameda de Jandia, individuaalreisijatele 10
Alameda de Jandia, individuaalreisijatele 11
Alameda de Jandia, individuaalreisijatele 12
Alameda de Jandia, individuaalreisijatele 13
Alameda de Jandia, individuaalreisijatele 14
Alameda de Jandia, individuaalreisijatele
 • keskuses
 • 300 m
 • ★★★- Apartementhotell
 • Jandia, Fuerteventura, Kanaari saared

Apartementhotell asub Jandia kuurordikeskuse peatee naabruses paiknevas kõrvaltänavas. Läheduses asuvas Cosmo ostukeskuses on mitmeid baare ja toidupood. Hotelliterritooriumile võib kostuda baarimelu ja liiklusmüra. Morro Jable kohalik külake jääb u 1,5 km kaugusele. Liinibussipeatus on kohe hotelli ees, ning Morro Jablesse saab sõita ka bussiga. Ka transfeeribuss peatub hotelli ees.

Hotell koosneb kolmest kõrvutiasetsevast hoonest. Retseptsioon on avatud 24 t, kasutada saab selvepesumaja. Hotellis on restoran ja baar. Wifi maksab u 4 eur ööpäevas.

Päkeseterass asub varjulises nurgakeses, hotelli neljandal korrusel. Siin on täiskasvanute bassein (8x13 m) ja lastebassein (3x3 m, sügavus 30 cm).  

NB! 18.03.2019 algab sõidutee poolsete 1.-3. korruse apartementide rõdude renoveerimine. Tööd toimuvad E-P kell 09: 00 - 20: 00 ning kestavad kuni 30 päeva. Reisijad majutatakse teise tiiba ning hotelli kinnituse kohaselt remonditööd pakutavaid teenuseid ei mõjuta.

 • Wifi
 • Bassein
 • Restoran
 • Atlandi ookeanis asuvasse Kanaari saarestikku kuulub 7 suuremat ja 6 väiksemat saart. Aafrika mandrist jäävad lähimad neist kõigest 100 km kaugusele, Mandri-Hispaaniast asuvad nad rohkem kui 1100 km kaugusel. Kanaari saari külastab aastas üle 8 miljoni turisti, kes leiavad siit igavese suve, taskukohased hinnad ning heatasemelised hotellid. Kanaari saarte ühisteks joonteks on kaunid rannad ning neid ümbritsev sügavsinine Atlandi ookean, kuid iga saar on samas omanäoline ning põhjalikku avastamist väärt. Fuerteventural on kauneimad liivadüünid, Gran Canarial vaheldusrikas loodus, vulkaanisaar Lanzarotel põnevad maastikud ja omanäoline arhitektuur ning Tenerifel võimas El Teide, mille tipus olev lumemüts ei sula ka suvekuudel.

  Aurinko reisid viivad teid sel talvel Tenerifele, Fuerteventurale ja Lanzarotele.

  Tenerife on ideaalne talvepuhkuse paik, pakkudes meelepärast tegevust igas eas inimestele. Siin leidub igale maitsele sportimisvõimalusi ja teemaparke, ööklubisid ja baare, kauneid randu ja lummavat loodust.  Lastele pakuvad lõbu arvukad lõbustus- ja teemapargid, millest tuntuim on Loro looduspark, kus on imetlemiseks suures valikus eksootilisi taimi ja loomi. Tenerife loodus on äärmiselt mitmekesine, jõuline oma kontrastides ning jätab kustumatu elamuse. Saare lõunaosas on kaunid liivarannad ja lauge maastik. Keskosa kroonib Hispaania kõrgeim mäetipp Teide, mille jalamil laiub kunagise vulkaanipurske tagajärjel müstiline kuumaastik.