Labranda Tahona Garden ★★

caleta de fuste, fuerteventura, kanaari saared
Labranda Tahona Garden 2
Labranda Tahona Garden 3
Labranda Tahona Garden 4
Labranda Tahona Garden 5
Labranda Tahona Garden 6
Labranda Tahona Garden 7
Labranda Tahona Garden 8
Labranda Tahona Garden 9
Labranda Tahona Garden 10
Labranda Tahona Garden 11
Labranda Tahona Garden
 • 600 m
 • u 600 m
 • ★★ Hotell/Apartementhotell
 • Caleta de Fuste, Fuerteventura, Kanaari saared

Kõik hinnas hotell paikneb rahulikus ümbruses, Caleta de Fuste keskuse ja ranna lähistel.

2013. a renoveeritud hotellis on restoran ja kaks baari, tasuline internetinurk, üldruumides tasuta wifi. Kahekorruselises hotellihoones lifti ei ole.

Lamamistoolide ja varjudega päikeseterrassil on kaks täiskasvanute basseini, ühes neist madalam osa lastele. Üks täiskasvanute basseinidest on talveperioodil soojendusega. Hotellis on tasuline jõusaal.

Kõik hinnas sisaldab hommiku-, lõuna- ja õhtusööke ning toidukordade vahelisi snäkke, alkohoolseid ja mittelkohoolseid kohalikke jooke kell 10: 00-23: 00.

 • Wifi
 • Bassein
 • Restoran
 • Atlandi ookeanis asuvasse Kanaari saarestikku kuulub 7 suuremat ja 6 väiksemat saart. Aafrika mandrist jäävad lähimad neist kõigest 100 km kaugusele, Mandri-Hispaaniast asuvad nad rohkem kui 1100 km kaugusel. Kanaari saari külastab aastas üle 8 miljoni turisti, kes leiavad siit igavese suve, taskukohased hinnad ning heatasemelised hotellid. Kanaari saarte ühisteks joonteks on kaunid rannad ning neid ümbritsev sügavsinine Atlandi ookean, kuid iga saar on samas omanäoline ning põhjalikku avastamist väärt. Fuerteventural on kauneimad liivadüünid, Gran Canarial vaheldusrikas loodus, vulkaanisaar Lanzarotel põnevad maastikud ja omanäoline arhitektuur ning Tenerifel võimas El Teide, mille tipus olev lumemüts ei sula ka suvekuudel.

  Aurinko reisid viivad teid sel talvel Tenerifele, Fuerteventurale ja Lanzarotele.

  Tenerife on ideaalne talvepuhkuse paik, pakkudes meelepärast tegevust igas eas inimestele. Siin leidub igale maitsele sportimisvõimalusi ja teemaparke, ööklubisid ja baare, kauneid randu ja lummavat loodust.  Lastele pakuvad lõbu arvukad lõbustus- ja teemapargid, millest tuntuim on Loro looduspark, kus on imetlemiseks suures valikus eksootilisi taimi ja loomi. Tenerife loodus on äärmiselt mitmekesine, jõuline oma kontrastides ning jätab kustumatu elamuse. Saare lõunaosas on kaunid liivarannad ja lauge maastik. Keskosa kroonib Hispaania kõrgeim mäetipp Teide, mille jalamil laiub kunagise vulkaanipurske tagajärjel müstiline kuumaastik.